Nowa płyta Pana Podsiadło

źródło: www.eska.pl

źródło: www.eska.pl

Tego Pana nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Nazwisko Podsiadło znane jest szerszej publiczności, od momentu, kiedy pewien młody, chudy chłopak szturmem zdobył scenę popularnego programu telewizyjnego X Factor. Już wtedy przepowiadano mu wielką karierę. Dziś Dawid Podsiadło udowadnia, że wielkim artystą jest!

Dokładnie 6 listopada w sklepach muzycznych pojawi się nowa płyta Dawida Podsiadło, nosząca tytuł Annoyance and Disappointment. Kto jeszcze nie posiada w swojej kolekcji żadnej płyty tego młodego artysty, powinien 6 listopada udać się do sklepu i nabyć najnowsze dzieło artysty. Bo nabyć nową płytę Podsiadło warto. Już sama okładka albumu zwraca na siebie uwagę i poniekąd zapewnia równie atrakcyjne wnętrze. Okładką płyty został fragment obrazu „David och Saul” Juliusa Kronberga z 1885 roku na którym jest postać łudząco podobna do Dawida Podsiadło. Trzeba przyznać, że jest to bardzo fajny i oryginalny zabieg. Fani na pewno będą zachwyceni.

A co kryje się wewnątrz albumu. Na płycie znajdziemy 13 utworów będących poniekąd kontynuacją płyty Comfort and Happiness zarówno jeśli chodzi o warstwę liryczną, jak i muzyczną. Sam Dawid stwierdził, że udało im się stworzyć materiał, który posiada głębię i duszę przy jednoczesnym zachowaniu chwytliwych melodii.

A oto jak przedstawia się tracklista nowego albumu Pana Podsiadło – Annoyance and Disappointment

 1. Sunlight (Intro)
 2. Forest
 3. Block
 4. Pastempomat
 5. Byrd
 6. Cashew/161644
 7. W Dobrą Stronę
 8. Bela
 9. Eight
 10. Son Of Analog
 11. Where Did Your Love Go?
 12. Focus
 13. Four Sticks
Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.