Lista Klientów i… seksowna Jennifer Love Hewitt

lista klientów serial

Zastanawiałyście się kiedyś, co byście zrobiły gdyby nagle z dnia na dzień zostawił was mąż, a wy nie miałybyście na kredyt i rachunki? Przed takim dylematem staje bohaterka serialu „Lista klientów”, Riley Parks (w tej roli Jennifer Love Hewitt). Nie mając wyjścia, młoda mama zatrudnia się w salonie masażu, gdzie poza tradycyjnymi masażami, klientom oferuje się również dodatkowe usługi.

Mama idzie do pracy

Riley Parks to młoda kobieta, która pozornie nie ma powodów do narzekania. Jest piękna, ma fajne dzieciaki i całkiem przystojnego męża. No i ma dwa tytuły Miss. Niestety pewnego dnia jej mąż postanawia wymiksować się z ich wspólnego życia i znika bez żadnego słowa. Przepada niczym kamień w wodzie. Słuch o nim ginie. Riley, aby móc spłacić kredyt i utrzymać rodzinę zatrudnia się jako wykwalifikowana masażystka. Kiedy trafia do eleganckiego SPA prowadzonego przez czarnoskórą Georgię szybko wychodzi na jaw, że Spa to coś więcej. Niektórzy klienci są tu obsługiwani w wyjątkowy sposób, a masażystki odpowiednio doceniane finansowo. Nie zraża to Riley. Co więcej, okazuje się, że młoda kobieta sprawdza się w nowej pracy doskonale i… zaczyna ją lubić. Niestety od tego czasu zmuszona jest prowadzić podwójne życie, o czym wie jedynie jej przyjaciółka Lacey. Młoda kobieta może liczyć również na wsparcie przystojnego szwagra, który oczywiście nie ma pojęcia o dokonaniach zawodowych szwagierki. Z czasem tych dwoje zaczyna darzyć się uczuciem… Niestety ich losy zaczną się plątać i gmatwać z dnia na dzień. Czy Riley będzie w stanie utrzymać w tajemnicy swój sekret? A może wszystko wyjdzie na jaw? Ha! Oczywiście, że tego wam nie zdradzę. Warto przekonać się osobiście. Ja dwa sezony serialu pochłonęłam w tydzień!

Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach

Lista Klientów to serial, który opowiada prawdziwą historię, aczkolwiek w nieco zmodyfikowanej formie. W 2004 r. Samantha „Sam” Horton – mieszkanka Teksasu, gospodyni domowa i matka trójki dzieci podejmuje pracę luksusowej prostytutki. Przez pewien czas prowadzi podwójne życie. Nowe zajęcie gwarantuje jej komfortowe życie na naprawdę wysokim poziomie.

Ps. Jennifer Love Hewitt za rolę prostytutki w filmie fabularnym „Lista Klientów” była nominowana do nagrody Złoty Glob.

 

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.