Kup dziecku fajny prezent!

źródło: wiadomości.wp.pl

źródło: wiadomości.wp.pl

Dzieci uwielbiają dostawać prezenty – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Dzień Dziecka to doskonały moment i jeszcze lepsza okazja, aby uszczęśliwić swoją pociechę. O ile w przypadku bardzo małych dzieci, kupno prezentu nie powinno być problemem, o tyle schody pojawiają się w momencie, kiedy nasze pociechy mają już te kilkanaście lat lub są nastolatkami. Całe szczęście jest Internet, w którym można znaleźć mnóstwo inspiracji na fajne prezenty na Dzień Dziecka. Wiele interesujących pomysłów znajdziecie np. na portalu WP.PL. Artykuł „Prezent na Dzień Dziecka. Zapytaliśmy chłopców, o czym marzą” rozwiewa wszelkie wątpliwości i myślę, że nie jednego rodzica uratuje z opresji. Ja przytoczę Wam tylko kilka przykładów. Zapraszam również do przeczytania ciekawego artykułu: Prezent na Dzień Dziecka. Zapytaliśmy chlopców o czym marzą

DO WYBORU, DO KOLORU

Większość maluchów uwielbia różnego rodzaju pojazdy. W zależności od wieku i temperamentu dziecka, można podarować mu zarówno kultowe modele i zestawy Hot Wheels, jak i okazałe pojazdy z akumulatorem. Samochodziki, zestawy, tory wyścigowe to naprawdę świetny pomysł, który każdemu maluchowi przypadnie do gustu. Koszt takiego prezentu wynosi około 200zł. Prezenty na Dzień Dziecka dla bardziej wymagających maluchów będą kosztować o wiele więcej. I tak np. kultowa maszyna z akumulatorem albo z napędem elektrycznym, którą nie pogardzi żaden chłopiec to koszt od 400zł do nawet 2800zł! Dziecku, które lubi aktywność fizyczną, warto kupić rolki, rower albo deskorolkę. Te ostatnie są obecnie niekwestionowanym hitem. Maluchowi z zainteresowaniami muzycznymi można sprawić nowy instrument albo wykupić kurs nauki gry na danym instrumencie.

TOP OF THE TOP

Ze wspomnianego przeze mnie artykułu wynika, że niezmiennie na liście przebojów zabawkowych znajdują się klocki Lego. Dla najmłodszych będą to zestawy Duplo i naprawdę imponujący wachlarz cenowy – od 35 zł aż do 500zł. Dla małych i nieco starszych uczniów kusząco prezentują się zestawy Ninjago, Technics – w podobnych widełkach cenowych. Zestawy z serii Minecraft czy Mindstorms chętnie przytulą nawet nastoletnie pociechy. Pamiętajmy jednak, że najbardziej okazałe, i co za tym idzie pożądane zestawy, mogą kosztować nawet ok. 1400 złotych.

Genialnym pomysłem na prezenty na Dzień Dziecka są upominki typowo tematyczne. Sportowcy najbardziej ucieszą się z nowych korków do gry w piłkę nożną, nowej piłki oraz koszulki z nazwiskiem ukochanego piłkarza. Obecnie większość chłopców kocha Lewandowskiego i Błaszczykowskiego, więc warto poszukać koszulek z ich nazwiskami. Ceny dla gadżetów zaczynają się od około 10 zł. Za dobą piłkę zapłacimy około 60zł. Za koszulkę z numerem i nazwiskiem ulubionego zawodnika, zapłacimy od 70zł do 150zł. Najdroższe są obuwie. Ceny naprawdę dobrych modeli potrafią wynosić nawet 500zł.

Dobra zabawa zawsze jest w cenie, dlatego też prezenty na Dzień Dziecka w postaci jakiejś przygody lub przeżycia na pewno przypadną do gustu maluchowi. Małego dżentelmena na Dzień Dziecka możemy zabrać do Parku Rozrywki, gdzie może się wspinać, skakać, zjeżdżać, strzelać z łuku i spełniać wszystkie swoje marzenia. Fajnym pomysłem będzie też przejażdżka gokartami lub jakimś sportowym autem. Uśmiech satysfakcji, szczególnie na twarzy nastolatka wywoła prezent w postaci paintballa. Bo który chłopiec nie lubi od czasu do czasu poudawać Rambo? 😉

ILE TO WSZYSTKO KOSZTUJE?

Planując prezenty na Dzień Dziecka należy przygotować się do tego zarówno psychicznie, jak i finansowo. Tanio na pewno nie będzie. Takie mamy czasy, że dzieci nie potrafią cieszyć się z drobiazgów i oczekują od nas coraz więcej. Co dokładnie kupić i ile to „coś” będzie kosztowało, dowiecie się we wspomnianym przeze mnie artykule „Prezent na Dzień Dziecka. Zapytaliśmy chłopców, o czym marzą” zamieszczonym na portalu WP.PL 🙂 Warto zaznajomić się z tekstem, żeby wiedzieć, co z czym się je i ile ta przyjemność kosztuje. Polecam!

 

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.