Pizza time!

Pizza Domino's (źródło: www.dominospizza.pl)

Pizza Domino’s (źródło: www.dominospizza.pl)

Sezon na niewychodzenie z domu uważam za otwarty! Nie wiem jak wy, ale ja w momencie kiedy za oknem robi się szaro, buro i nijako, zaszywam się pod ciepłym kocem i nie wychylam spod niego nosa. Nie lubię zimna i nie jestem na nie odporna 🙂 Wszelkie aktywności zawodowo-towarzyskie przenoszę w tym czasie do domu. Zwłaszcza spotkania ze znajomymi planuję tak, aby jak najrzadziej wychodzić na zimno. 

Sprawdzonym patentem na udany jesienny wieczór ze znajomymi jest duża pizza i dobry film na DVD. Oczywiście pizzę moglibyśmy przygotować samodzielnie w domu. W końcu każdy z nas ma dwie sprawne ręce i trochę mąki na zbyciu 😉 Jednakże po co marnować czas i wychodzić spod ciepłego koca, jeśli pyszną pizzę możemy zamówić z dostawą do domu?

Zamawianie pizzy przetestowałam już na sto różnych sposobów. Nie ma chyba pizzerii, której bym nie wypróbowała. Osobiście moim własnym numerem jeden wszem i wobec ogłosiłam Domino’s Pizza. Jej sekretem jest głównie wyśmienite ciasto, przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych składników. Częste promocje i nowości też są miłym dodatkiem, nie ukrywam.

Pizza Feta & Spinach (źródło: dominospizza.pl)

Pizza Feta & Spinach (źródło: dominospizza.pl)

Którą pizzę mogę wam polecić? Mi najbardziej smakuje pizza z edycji limitowanej – Feta&Spinach. Jeśli też uwielbiacie zieleninę to śmiało możecie ją zamawiać. Jeśli bardziej preferujecie mięso, zamówcie Double Bacon Burger. Mój mężczyzna oszalał na jej punkcie i zamawia ją przy każdej nadarzającej się okazji. Bardzo smaczna jest też klasyczna Margherita na cienkim cieście w stylu włoskim. Wisienką na torcie tejże pizzy jest genialny wręcz ser mozzarella Galbani. Palce lizać!

Duża Margherita (źródło: dominospizza.pl)

Duża Margherita (źródło: dominospizza.pl)

Moi znajomi lubią najeść się do syta, dlatego gdy tylko się spotykamy, dość często zamawiają pizzę farmerską ze świeżą cebulką i soczystą szynką w roli głównej. Warta pokusy jest również pizza prowansalska, w której znajdziecie suszone pomidory (uwielbiam!), ser mozzarella, oliwki, paprykę i aromatyczne zioła prowansalskie.

Czy muszę dodawać coś jeszcze? Tegoroczne spotkania ze znajomymi mają jedno imię: Pizza Domino’s 🙂 Udanej zabawy!

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.