Pomysł na… prezent na Dzień Kobiet

źródło: pinterest

źródło: pinterest

8 marca tuż tuż! 🙂 Dla panów oznacza to jedno – niezłe wyzwanie. Bo jak wybrać prezent dla kobiety, która zdążyła posiąść niemalże wszystko? Bo jak wybrać prezent dla kobiety, która zasila grono tych najbardziej wymagających? Łatwo nie jest. Musimy powiedzieć to sobie szczerze – współczesna kobieta nie zadowoli się pierwszym lepszym goździkiem czy tulipanem. Czasy, kiedy cieszyła się na widok rajstop lub paczki kawy dawno już minęły. Współczesna kobieta nie zadowoli się już pudełkiem czekoladek, bo takowe może kupić sobie sama. Nie ucieszy jej pluszowy miś, bo przecież wyrosła z tego typu atrakcji. Nawet seksowna bielizna nie wywoła szczerego uśmiechu na jej twarzy…. 

Jakie więc prezenty na Dzień Kobiet zadowolą nowoczesne panie? Odpowiedź jest jedna – prezenty nieoczywiste, nienamacalne, takie, które nie zakurzą się i nie wywołają znużenia. Tego typu prezenty już jakiś czas temu podbiły serca Angielek. Dziś coraz śmielej podbijają serca Polek.

Oryginalne i nietuzinkowe prezenty na Dzień Kobiet mogą być różne. Poniżej znajdziecie listę moich ulubionych 🙂

źródło: katalogmarzen.pl

źródło: katalogmarzen.pl

Dzień w Spa

Współczesna kobieta nie ma zazwyczaj czasu na solidny relaks i wypoczynek. Dlatego też prezent w postaci vouchera do Spa będzie dla niej cudowną niespodzianką. Tylko ona i… rozpieszczające zmysły i ciało rytuały upiększająco-relaksujące. Masaże gorącymi kamieniami, stemplami lub czekoladą pozwolą waszej lubej choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości i zapomnieć o wszelkich troskach. Zabiegi na twarz i całe ciało dostarczą niesamowitych wrażeń, o których trudno będzie zapomnieć.

Sesja zdjęciowa – akt artystyczny

Prawda jest taka, że każda kobieta marzy o pięknych i subtelnych aktach w artystycznym wydaniu. Nie każda ma okazję, aby takie akty wykonać. Dzień Kobiet jest doskonałą okazją do tego, aby podarować kobiecie prezent w postaci sesji zdjęciowej, która uwieczni piękno i zmysłowość jej ciała. Musicie przyznać mi rację, że takie artystyczne akty będą cudowną pamiątką na długie lata.

źródło: katalogmarzen.pl

źródło: katalogmarzen.pl

Lot paralotnią

Dla tych kobiet, które uwielbiają bujać w obłokach (dosłownie i w przenosi), idealnym prezentem będzie lot paralotnią. Gdy nadejdzie wiosna, czas spędzony pod chmurami z szeleszczącym skrzydłem nad głową, przestrzenią pod stopami i adrenaliną krążącą w żyłach sprawi, że po wylądowaniu uśmiech przez długi czas nie zejdzie z twarzy waszej wybranki.

Kurs fotografii

Jeśli kobieta, którą chcecie obdarować miłym upominkiem interesuje się fotografią, podarujcie jej kurs fotografii. Będzie on doskonałą okazją do tego, aby podszkolić posiadane umiejętności lub nauczyć się patrzeć na świat przez obiektyw aparatu. Taki kurs to świetna okazja, aby nauczyć się obsługi profesjonalnego sprzętu i poznać zasady komponowania obrazu, operowania głębią ostrości, itp. Taki kurs to doskonała okazja, aby spełnić marzenia, na które nigdy przecież nie jest za późno.

Wieczór w teatrze

Fankom sztuki warto podarować niezapomniany wieczór w teatrze. Nic tak nie ukoronuje Dnia Kobiet, jak wieczór w towarzystwie wyśmienitych aktorów i doskonałego spektaklu. Prawdziwa uczta dla ducha!

źródło: katalogmarzen.pl

źródło: katalogmarzen.pl

Warsztaty tworzenia czekoladek

Cudownym prezentem, zwłaszcza dla fanki słodkich łakoci będą warsztaty tworzenia własnych czekoladek. Pozwolą one przenieść się w świat dzieciństwa i poznać tajniki tworzenia ulubionych przez wszystkich pralin czekoladowych. Takie warsztaty to jedyna taka okazja, aby przeżyć przygodę życia. To jedyna taka okazja, aby po chwili tworzenia, móc rozkoszować się własnoręcznie wykonanymi smakołykami.

Jak sami widzicie, prezent na Dzień Kobiet nie musi być nudnym goździkiem czy parą rajstop. Zarówno te, jak i inne ciekawe inspiracje znajdziecie na podanej w powyższym linku stronie Pomysł Na Prezent.

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.